DİRENİŞLER MECLİSİ AÇIKLAMA

74

MERHABA

Direnişler Meclisi Twitter hesabımız tam da İbrahim Gökçek’i yaşatmak için uğraşırken kapatıldı. Aslında bu, Direnişler Meclisi’nin gücünü gösteriyor.

Zaferin haberini yapmak da Direnişler Meclisi’ne yakışırdı olmadı.

Direnişler Meclisi her zaman direnenlerin adalet isteyenlerin haksızlığa uğrayanların yanında olmaya devam edecek. Sesini ne kadar kısmaya, susturmaya çalışsalar da çok daha güçlenerek daha gür çıkacak.

Grup Yorum’un başlattığı direnişin yanında ve onlarla birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Helin’i Mustafa’yı kaybettik onların özlemlerini inancını, İbrahim’de yaşatacağız.

Bu süreçte Grup Yorum’a ses olan demokratik kitle örgütleri, sanatçı ve aydınlara, basın mensuplarına, milletvekillerine ve halkımıza çok teşekkür ediyoruz. Her zaman olduğu gibi dayanışma yine kazandı direniş kazandı. Bu dayanışmayı büyütmek yine bizlere düşüyor bunu yine hep birlikte başaracağız

Tekrar bu süreçte her daim yani başımızda olan halkımıza teşekkür ediyoruz. Virüs salgınına rağmen “ben ne yapabilirim” diyerek bulundukları yerden direnişin sesi oldular. Yeri geldi açlıklarıyla ortak oldu, yeri geldi tweetleriyle ses oldu, yeri geldi omuz başımızda bizlerle oldular. Bu dayanışma bizi daha büyük bir aile yaptı.

Bu güzel duygularla herkesi kucaklıyor, en kısa zamanda sosyal medyada da görüşme umuduyla İbrahim’in direngenligiyle selamlıyoruz.

DİRENİŞLER MECLİSİ